O nas

Drogi Kandydacie!

Znów nikt nie odpowiedział na wysłane przez Ciebie CV? .... Nadal czekasz na jakąkolwiek odpowiedź...

Znamy to uczucie i chcemy to zmienić!

Postaramy się przekonać pracodawców, że informacja zwrotna jest ważna dla kandydata, a przekazanie jej nie musi zabierać cennego czasu przedsiębiorcy.

To nas właśnie wyróżnia na tle innych portali z ofertami pracy. Nam zależy na Tobie i na tym żebyś korzystał właśnie z naszych usług, dlatego postaramy się skutecznie i profesjonalnie pomóc Ci w znalezieniu pracy.

Dzięki Rekruteo.pl w prosty i szybki sposób stworzysz swój profil zawodowy, a także wygenerujesz poprawne CV, a przede wszystkim znajdziesz oferty pracy odpowiednie dla siebie. A jest w czym wybierać!

Wystarczy tylko wysłać aplikację i... tu czeka na Ciebie największa niespodzianka. Jeśli pracodawca oceni Twoją aplikację to w przeciągu kilku dni otrzymasz informację, czy Twoja aplikacja przeszła wstępną selekcję, czy też została odrzucona. Nie musisz już zastanawiać się, czy Twoja aplikacja na pewno trafiła do właściwych rąk i tracić czasu na ponowną odpowiedź.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka opcja. :)

Ważne dla nas jest Wasze zadowolenie: przejrzystość oferowanych usług, rzetelność obsługi i pomoc, którą uzyskacie na każdym etapie korzystania z serwisu. Naszym Klientom gwarantujemy pełną poufność powierzonych danych - Rekruteo.pl przestrzega wymogów obowiązującej Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. nr 133, poz. 883.). Logowanie kontem Facebook jest wykorzystywane tylko i wyłacznie do otrzymania dostępu do serwisu - nie publikujemy żadnych postów w imieniu naszych klientów.

Cechą szczególną Rekruteo.pl jest fakt, że projekt powstał wyłącznie dzięki własnym nakładom finansowym. W tworzenie Rekruteo.pl zaanagażowany był zespół osób, których wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć produkt szyty na miarę. Podczas prac nad Rekruteo.pl korzystaliśmy z rad  doradców zawodowych i personalnych, którzy najlepiej znają potrzeby osób poszukujących pracy, a także specjaliści ds. rekrutacji, służący pomocą w kwestiach oczekiwań pracodawców.

Zdajemy sobie sprawę, że Rekruteo.pl nie jest produktem doskonałym, nie mniej jednak uważamy to za jego wielki atut, wspólnie możemy bowiem nadać mu odpowiedni kształt, który docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy internetowych portali z pracą.

Naszym celem jest ciągłe podążanie za oczekiwaniami Naszych Klientów i trendami panującymi na rynku serwisów rekrutacyjnych. Dlatego właśnie tak ważne dla nas jest Twoje zdanie na temat Rekruteo.pl, Twoje pomysły na doskonalenie go i dostosowanie do nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

zobacz ofertę dla kandydatówDodaj pomysł lub uwagę: