O nas

Pracownicy - przedstawiciele różnych zawodów

Drogi Pracodawco!

Chcesz szybko znaleźć pracownika?

Szukasz sprawnego narzędzia rekrutacji i selekcji?

Nie chcesz tracić na to pieniędzy i cennego czasu?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie i to całkowicie za darmo.

Z nami szybko zamieścisz ofertę pracy dostosowaną do indywidualnych potrzeb i dokonasz wstępnej selekcji kandydatów aplikujących na Twoje ogłoszenie. Oferujemy przejrzysty system punktowy w zamian za aktywność w serwisie oraz pełen wachlarz usług promowania ofert. Możesz liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie korzystania z serwisu.

Ważne dla nas jest Wasze zadowolenie: przejrzystość oferowanych usług, rzetelność obsługi i pomoc, którą uzyskacie na każdym etapie korzystania z serwisu. Naszym Klientom gwarantujemy pełną poufność powierzonych danych - Rekruteo.pl przestrzega wymogów obowiązującej Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. nr 133, poz. 883.)

Cechą szczególną Rekruteo.pl jest fakt, że projekt powstał wyłącznie dzięki własnym nakładom finansowym. W tworzenie Rekruteo.pl zaanagażowany był zespół osób, których wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć produkt szyty na miarę. Podczas prac nad Rekruteo.pl korzystaliśmy z rad  doradców zawodowych i personalnych, którzy najlepiej znają potrzeby osób poszukujących pracy, a także specjaliści ds. rekrutacji, służący pomocą w kwestiach oczekiwań pracodawców.

Zdajemy sobie sprawę, że Rekruteo.pl nie jest produktem doskonałym, nie mniej jednak uważamy to za jego wielki atut, wspólnie możemy bowiem nadać mu odpowiedni kształt, który docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy internetowych portali z pracą.

Naszym celem jest ciągłe podążanie za oczekiwaniami Naszych Klientów i trendami panującymi na rynku serwisów rekrutacyjnych. Dlatego właśnie tak ważne dla nas jest Twoje zdanie na temat Rekruteo.pl, Twoje pomysły na doskonalenie go i dostosowanie do nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb.

Nie wiemy, czy uwierzysz, ale to wszystko oferujemy za darmo!

zobacz ofertę dla pracodawcówDodaj pomysł lub uwagę: