oferta praktyk/stażu

Stanowisko:

asystentka

Firma:

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Forma Zatrudnienia:umowa zlecenie

Zarobki:dowolne

Minimalne wykształcenie:wyższe licencjackie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·         wsparcie Zarządu w zakresie spraw organizacyjnych,

·         przygotowywanie prezentacji, pism i zestawień na potrzeby przełożonego,

·         kontrolowanie płatności i umów,

·         prowadzenie spraw administracyjnych w biurze,

·         zarządzanie korespondencją firmową, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

·         współpracę z innymi pracownikami i działami firmy w celu zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy przełożonego.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe,

·         min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

·         praktyczna znajomość pakietu MS Office,

·         doskonała organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania,

·         wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra prezencja,

·         umiejętność działania pod presją czasu,

·         dyspozycyjność.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Oferty prosimy kierować na adresŁ monika.banaszek@influent.pr

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 247 wyświetleń oferty [asystentka Warszawa]