Stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONER bez języka - Berlin - OD ZARAZ

Numer referencyjny:Komisjoner Berlin

Firma:

Miasto/Region:Sosnowiec / zagranica

Forma Zatrudnienia:pełen etat

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego.

Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONER

Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków:

• Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)

• Współpraca z innymi działami

• Obsługa elektrycznego wózka paletowego

• Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową w oparciu o niemiecki kodeks pracy

• Pracę w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana)

• Wynagrodzenie wypłacane w EURO (podstawa + dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych)

• Zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania:

• Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych - WARUNEK KONIECZNY

• Zaświadczenie o niekaralności - WARUNEK KONIECZNY

• Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy

• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (1. i 2. zmiana) i nadgodzin

• Punktualność, dokładność, rzetelność

• DYSPOZYCYJNOŚĆ OD ZARAZ

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 218 wyświetleń oferty [MAGAZYNIER / KOMISJONER bez języka - Berlin - OD ZARAZ Sosnowiec]