Stanowisko:

IAM Specjalista IT

Firma: Randstad Polska

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie jedną za aplikacji z obszaru Identity and Access Management
  • Czynny udział w procesie analizy złożonych problemów systemowych
  • Automatyzacja działań administracyjnych
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami w obszarze wdrażania rozwiązań IT

Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania platformą Windows Serwer 2008/2012
  • Znajomość języków skryptowych (PowerShell)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT
  • Certyfikaty z obszaru IT
  • Znajomość systemów klasy Password Vault

Oferta:

  • udział w międzynarodowych projektach
  • praca z najnowszymi technologiami IT
  • szereg szkoleń wewnetrznych i zewnętrznych
  • szansa odbycia ciekawych podróży służbowych
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny oraz kursy języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi dla branży bankowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [IAM Specjalista IT Katowice]