Stanowisko:

programista .Net

Firma: Randstad Polska

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz budowanie rozwiązań informatycznych: bezpośrednio wspierających procesy biznesowe wewnątrz firmy oraz integrujących istniejące lub nowe systemy informatyczne.

  • Współpraca z Analitykami, Architektami Systemowymi, Zespołem Quality Assurance.

  • Tworzenie specyfikacji wymagań, dokumentacji technicznej i projektowej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość:
  • Języków C#, JavaScript, T-SQL
  • Narzędzi: MS Visual Studio
  • Repozytoriów: Git, SVN
  • Platformy .NET (ASP.NET MVC, WebAPI, WCF, Entity Framework)
  • baz danych MS SQL Server,
  • Umiejętność tworzenia przejrzystego kodu zgodnie ze sztuką programowania,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją analityczną,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Efektywna organizacja pracy, samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program rekreacyjno-sportowy, pracowniczy program emerytalny).
  • Interesującą pracę w ambitnym zespole.
  • Dostęp do najnowszych technologii.
  • Pakiet narzędzi z subskrypcji MSDN.
  • Pakiet narzędzi Resharper Ultimate.
  • Dostęp do bazy szkoleń Pluralsight.

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [programista .Net Warszawa]