Stanowisko:

Analityk IT

Firma: Randstad Polska

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

·         dokonywanie wywiadów z klientami i opracowywanie dokumentów analitycznych.

·         przygotowanie odpowiedzi na pytania klientów biznesowych.

·         opracowywanie scenariuszy testowych oraz planów testów.

·         testowanie aplikacji.

Oczekiwania:

·         minimum 3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych

·         dobrej znajomości notacji UML i BPMN

·         doświadczenia w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia

·         znajomości narzędzi służących do modelowania procesów biznesowych (preferowany Enterprise Architect)

·         dobrej znajomości języka angielskiego

·         umiejętności pracy w zespole

Dodatkową zaletą będzie

·         doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

·         doświadczenie w zakresie inżynierii oprogramowania

Oferta:

·         współpracę w oparciu o umowę o pracę lub b2b

·         elastyczne godziny pracy

·         udział w dużym projekcie migracji danych

·         prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy

·         możliwość dojazdu do pracy transportem firmowym

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Analityk IT

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Analityk IT Warszawa]