Stanowisko:

Programista .NET

Firma: Randstad Polska

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • Rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji internetowych
  • Tworzenie i rozwój aplikacji z branży ubezpieczeniowej
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych aplikacji

Oczekiwania:

  • 1,5 - 3 letnie doświadczenie w programowaniu w technologii .NET
  • Znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)
  • Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC
  • Znajomość baz danych MS SQL 2005 / 2008
  • Znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę.NET oraz bazy danych MS SQL Server 2005/2008 i MySQL
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • umowa o pracę / możlwiość negocjacji B2B
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych, nowatorskich projektach
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych. -

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Programista .NET Warszawa]