Elektryk przemysłowy do budowy maszyn - Niemcy (2000€, darmowe mieszkanie)

Firma: Zeitmann

Miasto/Region:Lombach / zagranica

Treść oferty:

Wymagania:

  • Min 3 lat doświadczenia jako elektryk przemysłowy ( w tym doświadczenie przy montażu instalacji przemysłowych, budowie maszyn, utrzymaniu ruchu i rozruchu maszyn)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu w Niemczech

  • Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd będą atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 2000€ netto/ miesiąc (przy I klasie podatkowej)
  • pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie w Niemczech
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Obowiązki:

  • Budowa, montaż i konserwacja instalacji elektrycznych w maszynach manualnych i cnc oraz ich częściach (m.in. różnego rodzaju piły panelowe, centra obróbcze, frezarki, tokarki)

  • Udział w procesach uruchamianie instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych na terenie zakładu pracy

  • Podłączanie skrzynek sterowania, ciągnięcie kabli, wykańczanie instalacji elektrycznych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Elektryk przemysłowy do budowy maszyn - Niemcy (2000€, darmowe mieszkanie) Lombach]