Stanowisko:

Kamieniarz - Niemcy (1600€, darmowe mieszkanie)

Firma: Zeitmann

Miasto/Region:Seevetal / zagranica

Treść oferty:

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w obróbce kamienia
  • wykształcenie kierunkowe - kamieniarstwo (mile widziane)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • czynne prawo jazdy i własny samochód (kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
  • dokładność, precyzja i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1600€ netto/ miesiąc przy 160h (przy I klasie podatkowej)
  • brak "Zeitkonto" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie w Niemczech
  • pracodawca zapewnia i opłaca mieszkanie (pokoje 1-2 osobowe)
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

Obowiązki:

  • obróbka i montaż elementów (blaty) wykonywanych z różnych rodzajów kamienia
  • przycinanie, polerowanie, szlifowanie elementów
  • obsługa maszyn służących do obróbki kamienia
  • dbałość o efektywne wykorzystanie materiału powierzonego do obróbki

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Kamieniarz - Niemcy (1600€, darmowe mieszkanie) Seevetal]