Stanowisko:

Młodszy Księgowy

Firma: GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

WYMAGANIA

  • doświadczenie w księgowości/finansach;
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/rachunkowym;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • umiejętnośc pracy w zespole;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) i SAP lub innego programu finansowego.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie w związku z rozwojem centrum poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • księgowanie i rozliczanie płatności;
  • wspieranie klientów (m.in. zamknięcie miesiąca czy uzgadnianie kont bilansowych);
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych;
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowych;
  • praca w oparciu o system SAP.

KORZYŚCI

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie;
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia oraz pracę z profesjonalistami;
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, pakiet medyczny, ect).

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Młodszy Księgowy Poznań]