Stanowisko:

Senior Hardware Engineer- rozwój produktów w R&D

Firma: GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Treść oferty:

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne- elektronika, elektrotechnika lub pokrewne
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku inżyniera elektronika
  • umiejętność obsługi programów typu Mentor xDX Designer. Altium Designer, Eagle
  • praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami: oscyloskop, multimeter itp.
  • znajomość układów FPGA
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Dla naszego klienta, który niedawno otworzył nowe Centrum Badawczo- Rozwojowe, w związku z ciągłym rozwojem zespołu poszukujemy osób na stanowisko Senior Hardware Engineer.

Obowiązki:
  • projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • definiowanie specyficznych wymagań odnośnie layoutów PCB
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami specjalistów

KORZYŚCI

  • udział w tworzeniu rozwijającego się centrum badawczo-rozwojowego
  • stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do najnowszych technologii
  • wynagrodzenie wzbogacone o system świadczeń pozafinansowych, bonusy finansowe oraz premie roczne
  • możliwość udziału w nowych, ciekawych projektach
  • elastyczne godziny pracy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Senior Hardware Engineer- rozwój produktów w R&D Katowice]