Stanowisko:

Młodszy specjalisty ds. procesowania danych

Firma: GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Miasto/Region:Warsaw / mazowieckie

Treść oferty:

WYMAGANIA

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1)
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • wykształcenie magisterskie lub licencjat
  • min. rok doświadczenia zawodowego, obszar analizy danych, obsługi klienta w branży FMCG
  • Atutem będzie znajomość systemu VBA

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:
  • procesowanie danych zgodnie z wymaganiami klienta, wyszukiwanie danych, selekcjonowanie oraz sprawdzanie poprawności danych
  • kategoryzowanie produktów z obszaru FMCG
  • codzienny kontakt mailowy oraz telefoniczny ze współpracownikami oraz klientami w języku angielskim

KORZYŚCI

Korzyści:
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisportu
  • ubezpieczenie na życie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Młodszy specjalisty ds. procesowania danych Warsaw]