Stanowisko:

Asystentka zespołu

Firma: GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Miasto/Region:Warsaw / mazowieckie

Treść oferty:

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość pakietu Office (Word, excel, Power Point)
  • komunikatywniść, zaangażowanie

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży bankowości poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka biura

Zakres zadań na stanowisku:
  • planowanie i organizację recepcji, - organizowanie spotkań oraz wyjazdów służbowych
  • wsparcie zarządu
  • koordynację biura
  • zapewnienie właściwego przepływu dokumentacj oraz korespondencji
  • przygotowywanie prezentacji w Power Point
  • współpraca z zagranicznymi odziałami firmy
  • realizowanie bieżących zadań np. zamawianie artykułów biurowych

KORZYŚCI

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów (np. Multisport, Opieka medyczna)
  • praca w centrum Warszawy
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Asystentka zespołu Warsaw]