Stanowisko:

Asystent/ka ds. Zaopatrzenia z językiem chińskim

Firma: Rekrutacja Ukryta

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka chińskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne

Zakres obowiązków:

  • kontakt z dostawcami
  • realizacja zamówień oraz dostaw
  • organizacja transportu międzynarodowego
  • kontrola dostaw i dostawców
  • organizacja procesów reklamacyjnych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
  • umowę o pracę

CV należy przesyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm."

Firma handlowo – produkcyjna, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Asystent/ka ds. Zaopatrzenia z językiem chińskim Poznań]