Stanowisko:

Specjalista ds. transportu krajowego

Firma: Rekrutacja Ukryta

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • organizowanie transportu na podstawie przyjętych zleceń
  • ścisła współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji usług transportowych
  • stały kontakt i nadzór nad firmami spedycyjnymi
  • terminowe i poprawne przygotowywanie raportów cyklicznych
  • przygotowywanie analiz kosztowych
  • rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie transportu
  • załatwianie reklamacji w obrębie transportu

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie w obszarze logistyki, transportu drogowego
  • znajomość prawa transportowego
  • znajomość języka angielskiego
  • obsługa pakietu MS Office, szczególnie MS Excell
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, dobra organizacja
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • dodatkowe benefity pozapłacowe

CV należy przesyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm."

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. transportu krajowego Poznań]