Starszy Inżynier ds. Kosztów – technologia obróbki skrawaniem metali.

Firma: ZF Group

Miasto/Region:Częstochowa / lubelskie

Globalne Biuro Zakupów w Częstochowie zajmuje się budowaniem globalnej strategii
zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie.

Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analizy kosztów procesów produkcji opartych na technologiach
  • obróbki skrawaniem
  • Tworzenie modeli kalkulacji kosztów (definicja procesu, operacji,
  • oprzyrządowania) dla technologii obróbki skrawaniem.
  • Poprawa efektywności procesów produkcyjnych u dostawców;
  • Analiza struktury kosztów producentów zaopatrujących ZF;
  • Uczestniczenie w procesie negocjacji z dostawcami;
  • Analizowanie wpływu koncepcji produktu i rozwiązań technicznych na koszt.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zakresie technologii obróbki skrawaniem metali, w szczególności toczenia .
  • Preferowane doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, produktu lub inżyniera sprzedaży;
  • Dobra znajomość struktury kosztów procesów produkcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Osoba kontaktowa
Anna Zygmułka - Reszka
anna.zygmulka-reszka@zf.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Starszy Inżynier ds. Kosztów – technologia obróbki skrawaniem metali. Częstochowa]