oferta praktyk/stażu

Stanowisko:

Pielęgniarka / Fizjoterapeuta / Ergoterapeuta

Numer referencyjny:Kassel_180412

Firma:

Miasto/Region:Kassel / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:5000 +

Minimalne wykształcenie:średnie zawodowe

Firma Personalhelden GmbH jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.Nasz rozwój jest Twoją szansą!

Stanowisko: Pielęgniarka / Fizjoterapeuta / Ergoterapeuta / Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: Region Kassel

Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z kliniką

Zakres obowiązków:

·         Przygotowywanie pacjentów do badań i zabiegów

·         Bieżąca opieka i budowanie relacji z pacjentami

·         Obsługa sprzętu i aparatury medycznej

·         Prowadzenie podstawowej dokumentacji medycznej

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

·         Wykształcenie medyczne, doświadczenie zawodowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu

·         Znajomość języka niemieckiego

·         Prawo jazdy – mile widziane

·         Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec

Oferujemy:

·         Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi bezpośrednio u niem. pracodawcy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami na zasadach umów taryfikacyjnych

·         Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formaliści (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny)

·         Możliwość szkolenia i dodatkowego kształcenia

·         Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail: p.tacyk@personalhelden.de

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt:

Tel. +48 (22) 307 94 49 / Kom. +48 512 295 062

Tel +49 162 806 5712

Prosze o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 57 wyświetleń oferty [Pielęgniarka / Fizjoterapeuta / Ergoterapeuta Kassel]
Prosimy o dopisanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)