oferta praktyk/stażu

Stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy

Numer referencyjny:11738

Firma: Klient Rekruteo.pl

Miasto/Region:Bydgoszcz / zagranica

Kraj:Niemcy

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

·        Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

·        Kontrola jakości

·        Prace fizyczne przy poszczególnych liniach  i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Wytrzymałość fizyczna

·        Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

·        Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie 9,49 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie

·        Umowę o pracę na warunkach niemieckich

·        Komfortowe warunki mieszkaniowe

·        Tanie obiady na stołówce zakładowej

·        Bezpłatną odzież roboczą

·        Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
Tel:  52/ 522 80 50

bydgoszcz@cp-personal.com

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 0 złożone aplikacje na tę ofertę / 32 wyświetleń oferty [Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy Bydgoszcz]
Prosimy o dopisanie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)