oferta praktyk/stażu

Stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji z j. niemieckim

Firma:

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Forma Zatrudnienia:pełen etat

Zarobki:dowolne

Minimalne wykształcenie:wyższe licencjackie

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego oddziału we Wrocławiu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

- Selekcja i rekrutacja kandydatów głównie dla branży produkcyjnej, transportowej i budowlanej
- Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów
- Budowanie bazy kandydatów
- Bieżąca obsługa pracowników
- Koordynacja procesu wymiany personelu

- Kontakt z klientem niemieckojęzycznym
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług

Oferujemy:

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania :

- Wykształcenie min. średnie
- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym

- mile widziane prawo jazdy
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
- Umiejętność obsługi pakietu MS Office
- Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Rekrutacji z j. niemieckim Wrocław]