Stanowisko:

Monter płyt karton gipsowych

Firma: Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Miasto/Region:Amsterdam / lubelskie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • Dopasowywanie, szpachlowanie i wykańczanie zabudów kartonowo - gipsowych
  • Dobieranie i przygotowywanie materiałów do montażu ścian i sufitów podwieszanych
  • Cięcie, dopasowywanie i montowanie stelaży metalowych lub drewnianych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (przynajmniej u jednej osoby w grupie)
  • Własny samochód (1 na grupę)
  • Doświadczenie w pracy przy montażu regipsów i sufitów podwieszanych
  • Własne podstawowe narzędzia do montazu płyt KG

Oferujemy:

  • Stawka 500 euro na tydzień na rękę
  • Tygodniowe wypłaty
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Własny pokój z dostępem do internetu
  • Praca 40 godzin w tygodniu
  • Umowa na warunkach holenderskich

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Monter płyt karton gipsowych Amsterdam]