Stanowisko:

Blacharz samochodowy

Firma: Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Miasto/Region:Amsterdam / małopolskie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • naprawa i wymiana elementów blacharki samochodowej po wypadkach, zgodnie z zaleceniami producenta
  • wykorzystywanie w pracy nowoczesnych technologii i sprzętu
  • samodzielna naprawa samochodów powypadkowych
  • spełnianie wymagań końcowej kontroli jakości

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość rodzajów metali, elementów konstrukcyjnych nadwozia samochodu
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie

Oferujemy:

  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • 475 euro netto / tydzień
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez firmę
  • własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc.

Administratorem danych jest PARETTi z siedzibą w Opole 45-052, Oleska 7 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Blacharz samochodowy Amsterdam]