Stanowisko:

Pracownik magazynowy (kompletacja zamówień)

Firma: Drogerie Natura

Miasto/Region:Błonie / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z kolektorem,
  • Skrupulatność/rzetelność,
  • Dyspozycyjność i uczciwość.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Bony rabatowe na zakupy w drogeriach Natura.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

 Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru (produkty kosmetyczne)

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Pracownik magazynowy (kompletacja zamówień) Błonie]