Stanowisko:

Pracownik obróbki metalu

Firma: GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.

Miasto/Region:Ulm, Stuttgart / cała Polska

Treść oferty:

Wymagane:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ogólnobudowlane min
2-3 lata
• znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie
się w miejscu pracy
oraz•
dobra kondycja fizyczna
• motywacja, zaangażowanie
• dobry stan zdrowia i niekaralność
Mile widziane:
• posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy

Oferujemy:

• stawka 9,49 €/godz. brutto plus 39,00 € netto diety za każdy dzień roboczy
• możliwość pracy w nadgodzinach
• zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres:
budowa@gpjc.eu lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowych Niemiec w okolicach Ulm
i Stuttgartu kandydatów na stanowiska:

Zakres obowiązków:

• przygotowanie powierzchni metalowych pod montaż konstrukcji na okna i drzwi w
budynkach biurowych i przemysłowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Pracownik obróbki metalu Ulm, Stuttgart]