Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta – praca na magazynie

Firma: DPM Sp. z o.o.

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Umowa o pracę
  • Premie kwartalne
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży przemysłu ciężkiego, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rejestru dostaw i wydań materiałów hutniczych
  • Przygotowywanie dokumentów wydań magazynowych materiałów - WZ, MW, WZTP, na podstawie Zleceń Wydania Towaru
  • Tworzenie dokumentów potwierdzających usługę produkcyjną - US na podstawie Zleceń Wykonania Usługi
  • Wprowadzanie atestów hutniczych do systemu
  • Archiwizacja i wydawanie atestów dla Klientów
  • Archiwizacja wszystkich wystawianych dokumentów magazynowych
  • Bieżąca kontrola jakości wykonania / statusu usług produkcyjnych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Specjalista ds. obsługi Klienta – praca na magazynie Gdańsk]