Stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Firma: Headhunters Sp. z o.o.

Miasto/Region: / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (inżynieria środowiska–chłodnictwo) – warunek konieczny

  • Doświadczenie w sprzedaży dla branży technicznej

  • Czytanie rysunku technicznego, znajomość programów do projektowania CAD

  • Znajomość języka angielskiego (język techniczny)

  • Biegła znajomość pakietu Ms Office

  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód – także do celów prywatnych, laptop, telefon)

  • Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, pakietu socjalnego, szkoleń branżowych

  • Dodatkowe benefity ze strony Pracodawcy (wyprawki dla dzieci, upominki okazyjne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rafal.rzepka@agencja-headhunters.eu

W razie wszelkich pytań: Tel. 609 690 973

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta - lidera w branży chłodniczej, specjalizującego się w innowacyjnych rozwiązaniach wentylacyjnych - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów pod projekty inwestycyjne

  • Tworzenie ofert sprzedażowych

  • Negocjowania warunków zakupu

  • Nadzór nad realizacją zamówienia

  • Dbanie o wizerunek firmy i marketing

  • Udział w szkoleniach i spotkaniach

  • Raportowanie prowadzonej aktywności handlowej

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Doradca techniczno-handlowy ]