Stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Klienta – native russian speaker

Firma: Rekrutacja Ukryta

Miasto/Region:południowo-wschodnie okolice Poznania / wielkopolskie

Treść oferty:

Odpowiedzialność – zadania na stanowisku:

  • Profesjonalna obsługa, wsparcie oraz koordynacja procesów związanych ze współpracą z Klientami z Europy Wschodniej
  • Terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących poszczególnych projektów sprzedażowych
  • Ofertowanie i przyjmowanie do realizacji zleceń od Klientów rosyjskojęzycznych
  • Kontakt telefoniczny oraz budowanie dobrych i długotrwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Sprzedaż produktów firmy i realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami zagranicznymi
  • Zarządzanie bazą danych, tworzenie raportów w języku rosyjskim

Czego wymaga klient?

  • Wymagana biegła znajomość języka ROSYJSKIEGO (najchętniej na poziomie języka ojczystego)
  • Min 2letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży telefonicznej
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ekonomiczne),
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych, wybitne umiejętności komunikacyjne
  • Otwartości oraz wewnętrznej motywacji do rozwoju i doskonalenia się
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w jednozmianowym systemie pracy (pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z językiem,
  • międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
  • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy, szkolenia branżowe,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Kogo reprezentujemy?

Naszym Klientem jest firma o zasięgu globalnym, dystrybuująca swoje towary do wielu państw na terenie Europy. Poszukujemy kandydata o biegłej znajomości języka rosyjskiego (poziom języka ojczystego), zainteresowanego podjęciem pracy na stanowisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Wsparcia Klienta – native russian speaker południowo-wschodnie okolice Poznania]