Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Media4U

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży w Media4U to osoba od pozyskiwania i obsługi klienta. Oznacza to, że będziesz bezpośrednio odpowiedzialny za sprzedaż usług reklamowych w sieci Google, serwisów www, oprogramowania dla e-commerce, analityki internetowej i projektów graficznych. Pracując w dziale handlowym otrzymujesz szansę na szybki rozwój ale również współtworzysz strategie sprzedażowe klientów agencji i monitorujesz ich efektywność.

Obowiązki specjalista ds. sprzedaży to:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów B2B,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • tworzenie własnej bazy Klientów,
  • realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- min. 1 rok (najlepiej produktów marketingu internetowego),
  • znajomość technik sprzedażowych,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • podstawowa znajomość narzędzi Google (AdWords, Analitycs),
  • pakiet MS Office (zwłaszcza Excel i PowerPoint),
  • umiejętność analizowania, wyciągania wniosków i raportowania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do codzienny wyjazdów służbowych (woj.łódzkie)

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę na etat (chyba, że wolisz inną formę),
  • satysfakcjonujące zarobki uzależnione od wyników ,
  • jasny system prowizyjny,
  • wdrożenie do pracy, cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • dobrą atmosferę w biurze i po godzinach pracy (lubimy się integrować w pubach, kajakach i biegać w goglach do paintballa),
  • korpostandard czyli dofinansowanie kart Multisport i LuxMed,
  • sprzęt do pracy i służbowe auto na delegacje,
  • mamy parking dla fanów 2 i 4 kółek
  • lokalizacja biura w pobliżu parku na Młynku
  • 1 min do przystanku MPK, a w pobliżu także stacja ŁKA Dąbrowa
  • co piątek zajęcia z języka angielskiego
  • wszelkie nieporozumienia rozwiązujemy co tydzień w sportowej rywalizacji w hali Anilana
  • kuchnia wyposażona w nielimitowaną ilość kawy, herbaty, dwudaniowe obiady od 11 zł oraz codzienne dostawy świeżutkich plotek

Nie czekaj! Wyślij teraz swoje cv.

Media4U to polska spółka wyspecjalizowana w e-commerce. Od ponad 18 lat rozwijamy dedykowane systemy dla branż z sektorów B2B oraz B2C. Posiadamy w Łodzi dwa biura, w których wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla klientów z Polski i Europy. Aktualnie nasza załoga liczy 80 osób i wciąż nam mało. Dołącz do nas i wypłyń na szerokie wody e-biznesu. Wyślij swoje cv i dołącz do nas jako

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Sprzedaży Łódź]