Stanowisko:

Absolwent Studiów Technicznych - AutoCAD

Firma: Hays Poland Sp. z o.o.

Miasto/Region:Gliwice / śląskie

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie Gliwic poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżyniera z j.angielskim-AutoCAD

Zakres zadań:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Analiza zagadnień technicznych
  • Przygotowywanie prototypów
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Udzielani odpowiedzi na zapytania klientów
  • Obsługa zapytań ofertowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej w programie AutoCAD Mechanical i/lub Inventor
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji ma rynku oraz szeroki pakiet szkoleń.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Absolwent Studiów Technicznych - AutoCAD Gliwice]