Stanowisko:

Section Manager

Firma: DPM Sp. z o.o.

Miasto/Region:Sosnowiec / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji – atut)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów MRP (mile widziana znajomość programu SAP)
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wyniki
  • Mile widziane umiejętności adaptowania się do zmiennych warunków środowiska pracy oraz szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomość środowiska pracy związanego z procesami spawalniczymi będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości szkolenia oraz rozwoju.
  • Rozbudowany system socjalny,
  • Karta Benefit Multisport,
  • Opieka medyczna Lux Med,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia
o numerze 2069.

Dla naszego klienta – największego na świecie producenta maszyn budowlanych, w związku z rozwojem zakładu produkcyjnego w Sosnowcu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu pracowników,
  • Dostosowywanie potrzeb kadrowych do wymogów produkcyjnych,
  • Odpowiadanie za bezpieczeństwo, jakość oraz realizację planów produkcyjnych,
  • Wspieranie organizacji pracy wśród wszystkich członków zespołu,
  • Wspieranie identyfikacji ryzyk na stanowiskach pracy (SFMEA) oraz pracowanie nad ich obniżeniem,
  • Tworzenie i śledzenie planów szkoleniowych podległych pracowników,
  • Kierowanie procesem ciągłego doskonalenia (CI),
  • Bieżące prowadzenie metryk liniowych,
  • Branie czynnego udziału w tworzeniu, szkoleniu, wdrażaniu, aktualizacji oraz audytowaniu kart pracy standaryzowanej (Standard Work),
  • Prowadzenie działań korygujących w zakresie celów strategicznych oraz taktycznych przedsiębiorstwa.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Section Manager Sosnowiec]