Stanowisko:

Specjalista HR

Firma: ZF Group

Miasto/Region: / pomorskie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • Współpraca z kadrą kierowniczą poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego szczebla oraz specjalistyczne;
  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem kompetencjami pracowników;
  • Udział w projektach rozwojowych z zakresu HR;
  • Administracja i zarządzanie benefitami pracowniczymi;
  • Organizacja eventów oraz akcji integracyjnych;
  • Kształtowanie systemów motywacyjnych;
  • Aktywne budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z HRM);
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale HR;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz prezentacji danych;
  • Elastyczność w działaniu, inicjatywa i zaangażowanie;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Specjalista HR ]