Stanowisko:

Inżynier sprzedaży

Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • obsługa woj. mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego
  • bezpośredni, codzienny kontakt z klientami biznesowymi
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • prezentację produktów oferowanych przez firmę
  • fachowe doradztwo techniczne
  • negocjacje ofert oraz monitorowanie zapytań ofertowych
  • współdziałanie z handlowcem wewnętrznym – obsługa sprzedażowa  i posprzedażowa
  • realizacja planów sprzedaży
  • zbieranie informacji o klientach
  • zbieranie informacji o rozwoju rynku i działaniach konkurencji

Wymagania:

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • mile widziana znajomość branży hutniczej
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • wykształcenie techniczne mile widziane
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów (prawo jazdy kat. B)
  • dokładność, zaangażowanie i samodyscyplina w pracy
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełen etat
  • szkolenia produktowe w Polsce i Europie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • korzystne warunki finansowe i system bonusowy
  • samochód służbowy (do użytku prywatnego), laptop, telefon komórkowy
  • możliwość ubezpieczenia grupowego

PGB Human Resources dla swojego klienta, lidera w dystrybucji stali specjalnych w Polsce i Europie, dostawcy stali trudnościeralnych i wysokowytrzymałościowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Inżynier sprzedaży Warszawa]