Stanowisko:

Team Leader w Dziale Należności

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

 Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (dział kontroli należności, windykacji, księgowości) w międzynarodowej firmie
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zespołem i orientacja na wynik
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi i procesów księgowości międzynarodowej
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej formie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasną ścieżkę kariery oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów
  • Atrakcyjne szkolenia
  • Dobrą atmosferę pracy umożliwiającą swobodny rozwój zawodowy

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie wysokiej jakości usług z obszaru O2C dla międzynarodowego Klienta
  • Kontrolowanie i monitorowanie należności oraz zapewnianie ich terminowej spłaty
  • Nadzór nad szkoleniami dla członków zespołu
  • Rekrutacja, wprowadzenie i szkolenie nowych pracowników AR
  • Komunikacja oraz utrzymanie dobrych relacji z Klientem
  • Usprawnianie procesów finansowo księgowych
  • Zarządzanie codzienna wydajnością oraz motywowanie zespołu

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Team Leader w Dziale Należności Łódź]