Stanowisko:

Specjalista ds. exportu na rynki wschodnie

Firma: Headhunters Sp. z o.o.

Miasto/Region:Katowice / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne - kierunki: chemia lub materiałoznawstwo),
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość języka rosyjskiego min. bardzo dobra
  • Znajomość języka angielskiego min. dobra
  • Umiejętności obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność, elastyczność, kreatywność
  • Gotowość do odbycia podróży służbowych
  • Zorientowanie na wyniki

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premia za zysk)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia zagraniczne dotyczące produktów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rafal.rzepka@agencja-headhunters.eu

Tel. 609 690 973

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

W CV proszę zamieścić następującą treść klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż surowców chemicznych na terenie Krajów Bałtyckich, Białorusi i Rosji
  • Pozyskiwanie Klientów, prowadzenie negocjacji handlowych (B2B)
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w tym: logistyki i dystrybucji,
  • Nadzór nad zamówieniami sprzedażowymi,
  • Raportowanie do zarządu firmy,
  • Współpraca z zagranicznymi producentami

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Specjalista ds. exportu na rynki wschodnie Katowice]