Stanowisko:

HR Business Partner (m/k)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe - studia kierunkowe
  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale kadr i płac
  • Znajomość zagadnień z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
  • Bardzo dobra zdolność komunikacji i współpracy
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość MS Office (MS Excel i Power Point )

Opis stanowiska / Job description:

  • Prowadzenie administracji kadrowej pracowników spółki, kontrola i rozliczanie czasu pracy
  • Udzielanie aktywnego doradztwa z obszaru prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i HR dla managerów, liderów oraz wszystkich pracowników
  • Prowadzenie kompletnych procesów rekrutacyjnych
  • Udział w stworzeniu polityki HR ( min. Employer Branding, oceny okresowe, systemy motywacyjne, planowanie ścieżek kariery, monitorowanie kluczowych wskaźników HR )
  • Aktualizowanie i tworzenie regulaminów, dokumentów oraz procedur z obszaru HR

Oferujemy / We offer:

  • Udział w wielu projektach związanych z tworzeniem polityki personalnej
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w zakresie miękkiego HR

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [HR Business Partner (m/k) Kraków]