Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Firma: AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SP Z O O

Miasto/Region:Myszków / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej;
  • samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • opiekę koordynatora,
  • umowa zlecenie + ubezpieczenie NNW.

'Nie wysyłaj do nas CV, podaj tylko numer telefonu lub adres e-mail - Skontaktujemy się z Tobą. Nadmiarowe dane będą za każdym razem usuwane'

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu kontroli, selekcji i naprawy komponentów oraz usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa wózka widlowego;
  • wydawanie i przyjmowanie towaru między pridukcją;
  • rozładunek i odbior dostaw, lokowanie na regałach.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Operator wózka widłowego Myszków]