Stanowisko:

Operator Wsparcia Produkcji

Firma: AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SP Z O O

Miasto/Region:Lublin / lubelskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • praca przy produkcji felg stalowych,
  • praca od pon. - pt.
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
  • nie wymagamy doświadczenia,
  • praca w renomowanej firmie,
  • opieka koordynatora,
  • polisa ubezpieczeniowa,
  • odzież robocza.

'Nie wysyłaj do nas CV, podaj tylko numer telefonu lub adres e-mail - Skontaktujemy się z Tobą. Nadmiarowe dane będą za każdym razem usuwane'

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu kontroli, selekcji i naprawy komponentów oraz usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,
  • raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Operator Wsparcia Produkcji Lublin]