Stanowisko:

Dyspozytor

Firma: Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / podkarpackie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych
  • monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i zdalna koordynacja pracy kierowców oraz optymalizowanie kosztów
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
  • bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • współpraca z magazynami

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie transportowej
  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( znajomość j. angielskiego mile widziana)
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe)
  • umiejętność dobrego radzenia sobie ze stresem, szybkiego podejmowania decyzji oraz optymalnego dysponowania środkami transportu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • terminową wypłatę wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub na adres

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Dyspozytor Wrocław]