Stanowisko:

Mechanik samochodowy w salonie w Niemczech

Firma: Buzziol Mobile GmbH

Miasto/Region:Fürstenwalde – około 40 km od granicy polsko-niemieckiej / małopolskie

Jesteśmy jednym z największych salonów samochodowych w regionie Fürstenwalde, we wschodniej Brandenburgii, zaledwie 40 km od granicy Polskiej. Do zgranego zespołu z 30 pracownikami poszukujemy obecnie nowego kolegi na pozycji:

Zadania:

  • diagnostyka samochodów osobowych
  • bieżąca konserwacja i przegląd
  • dokonywanie bieżących napraw
  • montaż części samochodowych
  • prace nad karoserią
  • naprawa szkód powypadkowych

Wymagania:

  • ukończone wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy)
  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy min 2 lata
  • dobra znajomość i wiedza na temat samochodów, diagnostyki i napraw przy pomocy komputerów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca bez pośredników pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatny urlop
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwieniu wszelkich formalności urzędowych (wsparcie w relokacji)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie w języku niemieckim lub angielskim
za pomocą przycisku:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Mechanik samochodowy w salonie w Niemczech Fürstenwalde – około 40 km od granicy polsko-niemieckiej]