Stanowisko:

Kierowca kat. C

Firma: Eurocash S.A.

Miasto/Region:Błonie / mazowieckie

Treść oferty:

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać prawo jazdy kat. C (wymagane świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy i karta kierowcy);
  • posiadać elektroniczną kartę kierowcy;
  • mieć wykształcenie min. zawodowe;
  • cechować się dokładnością, odpowiedzialnością, uczciwością;
  • bardzo dobrze organizować pracę własną;
  • posiadać umiejętność pracy pod presją czasu;
  • być dyspozycyjnym;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy jako kierowca w branży spożywczej.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie i inne.

Kluczowe zadania:

  • realizacja dostaw do Klientów Eurocash Gastronomia na terenie obsługiwanego regionu;
  • wyładunek transportowanych towarów;
  • kontrola temperatury przewozu;
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów;
  • reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta;
  • odbiór i rozliczenie należności;
  • dbanie o powierzone mienie firmy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Kierowca kat. C Błonie]