Stanowisko:

POMOCNIK MONTERA OKIEN I DRZWI

Firma: LIMNUSWORK Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków i okolice / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do pracy i dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy po okresie próbnym
  • Możliwość awansu i rozwoju na stanowisku samodzielnego montera
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Zadania:

  • Pomoc przy montażu stolarki
  • Załadunek i rozładunek
  • Obsługa maszyn i narzędzi
  • Praca z rysunkiem technicznym

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [POMOCNIK MONTERA OKIEN I DRZWI Kraków i okolice]