Stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Firma: PRYMAT Sp. z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Podstawowe obowiązki:

  • przygotowywanie projektów graficznych
  • opracowywanie koncepcji kreatywnych
  • projektowanie opakowań
  • skład i przygotowanie różnego rodzaju projektów do druku
  • współpraca z drukarniami

Oczekiwania:

  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku grafika (preferowana branża FMCG), poparte przykładowymi projektami
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych:
      • Adobe Ilustrator
      • Adobe InDesign
      • Adobe PhotoShop
      • CorelDraw
  • znajomość zasad oraz wyczucie kompozycji form graficznych
  • umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku
  • samodzielność w prowadzeniu projektów
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności

Prosimy przesyłać aplikację za pomoca Aplikuj

W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie kodu
 Grafik komputerowy  (nr referencyjny)

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych grupy Prymat."

Prymat spółka z o.o. właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [GRAFIK KOMPUTEROWY Kraków]