Stanowisko:

Pracownik produkcji/ monter w Centrum Szczecina

Firma: Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Miasto/Region:Szczecin / zachodniopomorskie

Treść oferty:

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Opis stanowiska:

  •          realizacja zamówień
  •          montaż podzespołów elektrycznych
  •          wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  •          dbałość o wysoką jakość produktów

Wymagania:

  •          zdolności manualno-techniczne
  •          zaangażowanie i chęć do pracy
  •          umiejętność pracy w zespole
  •          mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  •          pracę w systemie I-zmianowych 7-15 w Centrum Szczecina
  •          pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  •          przyjazną atmosferę pracy
  •          rozwój osobisty i zawodowy
  •          stabilne zatrudnienie

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Pracownik produkcji/ monter w Centrum Szczecina Szczecin]