Specjalista ds. kontroli należności ze znajomością języka niemieckiego

Firma: G-Force Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (od poziomu B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (od poziomu B1)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości,windykacji lub obsłudze klienta będzie atutem
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w pracy z różnymi Klientami
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Zadania:

  • Procesowanie i księgowanie transakcji
  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności
  • Monitorowanie terminowej spłaty należności oraz stanu zadłużenia na przydzielonych rachunkach
  • Przygotowanie odpisów za należności nieściągalne

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Specjalista ds. kontroli należności ze znajomością języka niemieckiego Warszawa]