Stanowisko:

Koordynator zespołu kadrowo-płacowego

Firma: Tax Care

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Tax Care SA  - firma świadcząca usługi outsourcingu kadrowo-płacowego, poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Zakres zadań:

  • zarządzanie pracą 10-osobowego zespołu Pracowników ds. Kadr i Płac,
  • nadzór merytoryczny i kontrola bieżącej pracy zespołu,
  • wsparcie w prowadzeniu profesjonalnej relacji z klientami,
  • analiza potrzeb szkoleniowych i możliwości awansowych,
  • przygotowywanie zestawień i prezentacji na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku managerskim,
  • doświadczenia w pracy w outsourcingu kadrowo-płacowym będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy,
  • praktyczna znajomość Płatnika i systemów kadrowo-płacowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę,
  • wsparcie w rozwoju kompetencji kierowniczych,
  • możliwość rozwoju w ustabilizowanej procesowo organizacji,
  • nieskrępowaną atmosferę pracy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Koordynator zespołu kadrowo-płacowego Warszawa]