Stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Księgowości

Firma: People Sp. z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Pracowitość, sumienność, komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (zatrudnienie na miesiąc).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Praca pn.-pt. w godz. 9.00-17.00.

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmie z branży marketingowej– obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania

  • Weryfikacja i akceptacja dokumentów w systemie.
  • Rejestrowanie faktur zakupu w systemie RAKS.
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych.
  • Inne prace pomocnicze.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Asystent / Asystentka Działu Księgowości Warszawa]