Stanowisko:

Kierownika Robót Kubaturowych

Firma: Mosty-Łódź Przedsiębiorstwo Robót Mostowych S.A.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami budowlanymi
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii
  • analiza przyjętych rozwiązań
  • weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań
  • umiejętność optymalizacji projektu
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • minimum 5 lat doświadczenia jako kierownik robót kubaturowych- WARUNEK KONIECZNY
  • bieżąca znajomość rynku materiałów budowlanych
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, karnety na zajęcia rekreacyjno-sportowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Kandydatów  zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku:

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej, w związku z budową łódzkiego Orientarium przy ulicy Konstantynowskiej poszukuje osób na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Kierownika Robót Kubaturowych Łódź]