Stanowisko:

REGIONALNY MENADŻER SPRZEDAŻY

Firma: Energopol Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Mostowego S.A.

Miasto/Region:Bierawa, obok Kędzierzyna- Koźla / opolskie

Treść oferty:

Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie dotychczasowym portfelem oraz tworzenie nowego portfela klientów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży
  • Wsparcie techniczne klientów w procesie sprzedaży produktów
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz cenowych
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Monitorowanie i analizowanie konkurencji
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość specyfiki rynku produktów i usług elektrycznych
  • Doświadczenie w branży elektrycznej: min. 3-5 lat (doświadczenie w sprzedaży bardzo mile widziane)
  • Mile widziana znajomość języka obcego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wyznaczania celów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Samodzielną, odpowiedzialną pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, produkcji i usług w obszarze mechanicznym, montażu systemów elektrycznych, budownictwie oraz w energetyce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [REGIONALNY MENADŻER SPRZEDAŻY Bierawa, obok Kędzierzyna- Koźla]