Stanowisko:

ZASTĘPCA DYREKTORA HANDLOWEGO

Firma: Energopol Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Mostowego S.A.

Miasto/Region:Katowice, Bierawa (obok Kędzierzyna- Koźla) / opolskie

Treść oferty:

Opis stanowiska pracy:

  • Tworzenie strategii sprzedaży na rynku polskim
  • Dodatkowo współtworzenie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Organizacja i zarządzanie sprzedażą krajową
  • Udział w negocjacjach handlowych ustalanie warunków współpracy z klientami
  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji
  • Współtworzenie portfolio produktowego
  • Nadzór nad realizacją zakładanych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz cenowych
  • Projektowanie nowych rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy z klientami
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • Osiąganie odpowiedniej marży z prowadzonej działalności.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość obcego: języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych w szczególności z branży elektrycznej,
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność zarządzania ludźmi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Samodzielną, odpowiedzialną pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, produkcji i usług w obszarze mechanicznym, montażu systemów elektrycznych, budownictwie oraz w energetyce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [ZASTĘPCA DYREKTORA HANDLOWEGO Katowice, Bierawa (obok Kędzierzyna- Koźla)]