Stanowisko:

Specjalista ds. administracji

Firma: Mosty-Łódź Przedsiębiorstwo Robót Mostowych S.A.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne, administracyjne lub budowlane wyższe
  • min.1 rok  doświadczenia na w/w stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość  j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie brutto ( 3.500 - 4.500  )
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku:

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów do działu administracji:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie bieżących spraw administracyjnych ( wystawianie zamówień, faktur, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie pracowników użytkujących samochody służbowe, przygotowywanie umów itp. )
  • przyjmowanie zgłoszeń napraw i konserwacji urządzeń biurowych,
  • administrowanie nieruchomością firmy ( dokonywanie wpisów do książek obiektów budowlanych i zlecanie koniecznych napraw )
  • osoba na to stanowisko powinna wykazać się kreatywnością inicjatywą i przedsiębiorczością

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Specjalista ds. administracji Łódź]